המדריך המלא לציוד ואמצעי ראיית לילה

מה הוא אמצעי לראיית לילה? אמצעי לראיית לילה  הנו התקן הנראה לרוב כמו משקפת המשמש לראייה בתנאי חושך. אמצעי ראיית לילה ( אמר”ל ) נועד לשימושים שונים ומגוונים כגון אבטחה, צילום, צייד, פיקוח, ועוד ..

איזה סוגי אמצעי ראיית לילה קיימים?

בעולם קיימים מגוון סוגים שונים של אמצעי ראיית לילה

ראיית לילה באמצעות מגביר אור כוכבים

סוג זה של אמצעי ראיית לילה מאופיין בהגברת של אור ולו המעט ביותר ולמעשה יותר לנו אפשרות לראות בחושך, קיימות רמות שונות הנקראות ” דור ” המונח “דור מיצג את איכות הנראות בראיית לילה.

אמצעי ראיית לילה תרמי

שיטה זו מבוססת חום ולמעשה מתרגמת הבדלי טמפרטורה בין עצמים שהעין האנושית אינה יכולה לראותם בלילה לכדי תמונה הנראית ע”י העין האנושית, לרוב אמצעי ראיית לילה תרמי יותר כבד ויקר מאמצעי ראיית לילה מגביר אור כוכבים.

בשתי השיטות ישנם פיתוחים וככול שהטכנולוגיה מתפתחת אנו מקבלים אמצעי ראיית לילה איכותיים מאוד מאוד, ישנם פנסי IR  אינפרא אדום אשר המפעיל של ראיית לילה מפעיל בעת השימוש ואנו נקבל אלומת אור בעינית כך שיכולת הראייה תשתפר ממש כאילו הדלקנו פנס בחושך.

עדשות מגדילות טווח, מנשאי ראש עבור אמצעי ראיית לילה, התקנים אשר יכולים לבצע הקלטה בחושך מוחלט ומחוברים לחדר בקרה  מרחוק. הטכנולוגיה כיום מאפשרת ראייה איכותית תחת תנאים של חושך מוחלט ואף דרך ערפל כבד, כוונות לכלי נשק,

איזה סוגי ציוד לאמצעי ראיית לילה יש לנו בחנות?

ארז גלאים מייבאים מותגים מובילים תוצרת קנדה וארצות הברית תוך דגש על איכות ללא פשרות, כיום ישנם סוגים ואיכויות לא מעטות של אמצעי ראיית לילה חשוב לדעת מה ההבדלים בין דגמים ואיכויות וכאן אנו נמצאים על מנת להקנות לכם ייעוץ והכוונה בתחום.

כיצד קונים אמצעי לראיית לילה?

לייעוץ, תמיכה, הכוונה מקצועית בתחום אתם מוזמנים ליצור קשר על מנת לראות טוב יותר ” בלילה”, כמו כן ניתן לרכוש אונליין ישירות מהאתר מגוון דגמים מהמותגים המובילים בעולם.

דילוג לתוכן