ארז גלאים

גלאי מתכות – מדוע חשוב לקנות בישראל?

בקניית גלאי מתכות שהוא למעשה מכשיר אלקטרוני לכול דבר חשוב לתת דגשים לאלה המחפשים את הקניה הזולה. הקניה הזולה דרך האינטרנט מאתר הנמצא בחו”ל מאופיינת בכמה בעיות פוטנציאליות שיש לקחת בחשבון.

.חשיבות הקניה בחנות מסודרת

1 – קניית מכשיר חשמלי / אלקטרוני שאינה מחנות מסודרת בארץ יכולה לגרום לטרטור ואבדן זמן יקר בעת תקלה במכשיר, כידוע במכשיר אלקטרוני יכולה להיווצר בעיה כתוצאה מהובלה לא נכונה, נפילה, פגם בייצור, או שבר בחלק מסוים של המכשיר את כול אלה לא נדע רק לאחר הגעת המכשיר אלינו ואז מעבר לעגמת הנפש שתיווצר לקונה נתחיל בתהליך של החזרת המוצר ובירורים ושרות ואנחנו בבעיה.

2 – בקניית מוצר חלים על הקונה מיסם שהמדינה גובה ואני מדבר על מדינת ישראל כמו מס יבוא, מס ערך מוסף, ביטוח הובלה, הובלה, עמיל מכס …… ויש עוד כמה מיסים לרשימה אז  לא לשכוח ליפני שמזמינם .

3 – רישיונות ייבוא – אחת הבעיות שאנשים אינם מודעים לה היא רישיון ייבוא או לחלופין אישור ממשרד ממשלתי כול שהוא חשוב לא להקל ראש בדבר אילו תהליכם הלוקחים המון משאבים על מנת להוציא אישור זה או אחר.

4 – הסבר כן מילה פשוטה שפותרת המון בעיות דרך קניה מקוונת לא ניתן לקבל הסבר על המוצר ואיך להפעיל אותו, במקרה של תקלה או הפעלה שגויה ייוצר לנו הרושם שהמוצר אינו תקין  וחבל כי המוצר תקין ואנו לא יודעים לתפעל אותו.

אז מובן לנו את חשיבות הקניה בחנות מסודרת שמבצעת  את ייבוא הציוד בעצמה ונותנת את השרות המתאים.

למה אצלנו במרכז הגלאים הגדול בארץ DETECTORSIL  ?

א – יחס אישי ללקוח המתבטא בהסבר על המוצר והדרכה בתחום גלאי המתכות זה די חובה בגלל מורכבות הגלאים .

ב – תצוגה עשירה של עשרות גלאים מכול החברות והסוגים .

ג – שרות ואחריות על המוצר כי יש מקום קניה מסודר .

ד – דיסקרטיות קניה מובטחת לכול לקוח בהתחייבות .

ה -ניתן לשאול שאלות כמעט 24 שעות או בהודעות על מצבים מסוימים בעת הפעלת הגלאי .

ו – אפשרויות תשלום : אשראי כולל תשלומים באשראי, מזומן .

לסכום היתרונות בקניית גלאי מתכות ב DETECTORSIL  מובהקים ומשתלמים על ניסיון לחסוך כמה שקלים בעת הזמנה מחו”ל.

דילוג לתוכן